test Most Energy

Kurumsal

Biz Kimiz?

Most Enerji, yağlı tip dağıtım dağıtım ve orta güç alanında faaliyet göstermek üzere 2022 Yılında Mehmet Korkut POLAT tarafından kurulmuştur.

Deneyimli ekibimiz ve yüksek kapasiteli makinelerimizle, enerji ve üretim sektöründeki ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Bünyemizde güç ve dağıtım transformatör çekirdekleri, transformatör kazanları ve aksesuarlarının yanı sıra dağıtım ve orta güç transformatörler üretiyoruz. Ülkemizde çokça resmi ve özel kuruluşa iş birliği içinde olan firmamızda Türk mühendis, teknisyen ve işçi kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir. İstek ve taleplerinize uygun olarak oluşturduğumuz ürünlerimizle, verdiğimiz sözlerin dışına çıkmadan işinizi teslim ediyoruz.

Globalleşme yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Most Enerji olarak hedefimiz hep daha fazlası. Enerji ihtiyacının olduğu her alanda ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Amaç ve Değerlerimiz

Samimiyet

Açık iletişim kurar, can kulağıyla dinler, söz ve eylemlerimizin arkasında dururuz. Bu sayede güven ortamını besleriz. İhtiyaçlarınızı dinler, uyumlu bir şekilde işlerimizi yürütürüz.

Yenilik

Yenilikçi anlayışımızı geniş tutuyoruz. Bu yüzden yenilemek için yenileniyoruz. Değişen ihtiyaçları anlamaya çalışıyoruz ve yanılmaktan korkmuyoruz. ​

Cesaret

Büyük düşünür, hareket geçeriz. Ancak risk almaktan çekinmez ve bu riskleri yönetiriz. Kendimizle yüzleşmekten korkmaz ve geri bildirimleri dikkate alıyoruz. Alışkanlıklarımıza tutunmuyoruz, değişimden korkmuyoruz.​

Sadelik

Değer katmayan her şeyden arınıyoruz. Bu yüzden üretime katkısı olmaya her şeyi kenara bırakıyoruz. Sadece müşteri ihtiyaçlarına odaklanıyoruz ve net kararlar alıyoruz. Yalın düşünüp, karmaşık olanı basitleştiriyoruz.

Tutku

İşimize dört elle sarılıp, inandığımız fikrin peşinden koşuyoruz. İlgi alanlarımızda kendimizi besliyoruz. Bu sayede çalışırken eğleniyoruz ve çıkan sonuçların kaliteli olmasına olanak sağlıyoruz.

Birliktelik

Bireyselliği önemsiyoruz çünkü güçlü birliktelik için güçlü bireylere ihtiyaç var. Bu sayede birlikte gelişiyor, el birliği ile üretiyoruz. Farklılıklarımızı kabuk edip, birbirimizi takdir ediyoruz.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz her ölçeğe ve sektöre uygun işletmelere veya kurumlara kaliteli nüve ve kazan çözümleri sunmaktır. Ayrıca, özel ürünler geliştirerek arzu ettiğiniz sonuçlara sizi ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Ülkemizde ve dünyanda kendi alanında bilinen ve takdir edilen bir şirket olmaktır.

Scroll to Top